بخش دانلود و آموزش نرم افزارهای آیلتس و ۵۰۴ نوین

برای نخستین بار در کشور و در سال ۱۳۹۶، دو اپلیکیشن کاربردی و هدفمند به دست تنی چند از جوانان با انگیزه این مرز و بوم ساخته و منتشر شد. این اپلیکیشن ها که تحت نام آیلتس و ۵۰۴ هستند، مختص شیوه آموزشی “مجوعه انگلیسی نوین” می باشد که موجب انتقال مطالب تدریس شده از حافظه کوتاه مدت به حافظه بلند مدت می شود. همچنین در افزایش دایره لغات و مکالمات آکادمیک نیز نقش بسزایی را ایفا می کنند و از بنیان های اساسی مجموعه انگلیسی نوین هستند.

زبان آموزان موظف به دانلود و نصب دو اپلیکیشن بر روی گوشی موبایل یا رایانه بوده و تا پایان ترم دوم، واژگان ۵۰۴ از اپلیکیشن ۵۰۴ و نیز واژگان تافل از اپلیکیشن آیلتس را مطالعه بفرمایند. این دو اپلیکیشن در راستای جزوه کلاسی بوده و به دلیل قابلیتی به نام آنالیز ساختاری مورد توجه قرار گرفته اند. شایان ذکر اینکه این دو اپلیکیشن با توسعه دهندگی گروه فنی مهندسی ماگرین، دارای قابلیت های ذکر شده ذیل است:

 1. ترجمه و تلفظ تمامی مثال ها به همراه آنالیز ساختاری کتاب ۵۰۴ و تافل به طور کامل و برای نخستین بار در کشور و به لهجه های بریتانیایی و آمریکایی در آن واحد
 2. جعبه لایتنر برای درک بهتر کلمات
 3. ارایه کدینگ لغات
 4. ارایه شماره کلمه برای ارجاع به مطالب تدریس شده در جزوات انگلیسی نوین ۱ و۲
 5. ارایه مشاوره علمی ۲۴ ساعته رایگان توسط خانم دکتر نیاکان
 6. پاسخگویی ۲۴ ساعته گروه ماگرین در خصوص هرگونه سوال و مشکل احتمالی در نصب
 7. اپلیکیشن آیلتس شامل: لغات ضروری تافل، لغات ضروری آیلتس، ۴۰۰۰ لغت ضروری، لغات کمبریج و لغات اخیر در آزمون های برگزار شده داخلی و بین المللی
 8. آنالیز مکالمات آیلتس در اپلیکیشن آیلتس به همراه آنالیز ساختاری مکالمات
 9. قابلیت جستجوی پیشرفته کلمات

 

 

برای دانلود و نصب اپلیکیشن ها و نیز آموزش استفاده از آن ها به منو کنار مراجعه فرمایید. همچنین نکات قابل توجه در دانلود و نصب اپلیکیشن ها به شرح ذیل است:

 1. حتما باید به اینترنت متصل باشید.
 2. اپلیکیشن با هر شماره منحصر به فرد، فقط بر روی یک دستگاه قابل نصب است.
 3. درس نخست اپلیکیشن ها رایگان است و برای فعال سازی از گزینه فعال سازی در گوشه پایین سمت راست اقدام فرمایید.
 4. اگر بنابه هر دلیلی پس از پرداخت هزینه و کسر موجودی از حساب شما فعال سازی صورت نپذیرفت، تنها با شماره واتسپ یا تلگرام ۰۹۰۳۵۸۴۵۳۳۵ در تماس باشید (لطفا از تماس تلفنی و پیامک جدا خودداری فرمایید چراکه تنها پیغام های واتسپ و تلگرام حداکثر ظرف ۲۴ ساعت توسط کارشناسان پاسخ داده خواهند شد)
فهرست